صفحه اصلی
تصویر بالای صفحه اصلی - 940 *300
متن صفحه اصلی
 • معرفی مجموعه

  اقامتگاه(خوابگاه)مدائن با استعانت از خداوند متعال و با هدف اعتلای صنعت گردشگری و خدمت به جامعه ایرانی کارمندان و دانشجویان آینده ساز این مرز و بوم با اخذ مجوز رسمی از سازمان مربوطه در سال 1395 تاسیس گردیده است .

  ادامه مطلب...  
 • امکانات

  • WIFI رایگان 
  • موقعیت دسترسی عالی یک دقیقه به مترو و BRT 
   • اتاق ها مجهز به کمد قفل دار برای هر نفر میباشد و جاکفشی قفل دار برای هر نفر.
  ادامه مطلب...  
 • قوانین و مقررات

   

   

  بی شک سکونت در خوابگاه یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین دوران زندگی هر فردی بخصوص دانشجویان ساکن اقامتگاه است آرامش این خانه مستلزم حسن همجواری رعایت حقوق دیگران و احترام به عقاید یکدیگر و رعایت نظم و قوانین و مقررات آن است لذا از همگان درخواست میگردد در رعایت قوانین کوشا باشند .

  ادامه مطلب...  

 

 

معرفی
متن صفحه معرفی

اقامتگاه(خوابگاه)مدائن با استعانت از خداوند متعال و با هدف اعتلای صنعت گردشگری و خدمت به جامعه ایرانی کارمندان و دانشجویان آینده ساز این مرز و بوم با اخذ مجوز رسمی از سازمان مربوطه در سال 1395 تاسیس گردیده است .

 

اقامتگاه (خوابگاه )مدائن در راستای نیل به اهداف یاد شده سعی نموده با استفاده از وسایل و تجهیزات لوکس و ایجاد امکانات رفاهی مختلف ،رعایت مسایل ایمنی ،بهره گیری از مکانیزم مدیریتی و اداری نوین ،محیطی امن ،آرام و فضایی شیک و مدرن را برای شما عزیزان فراهم نماید.

انتخاب کارمندان متعهد و دلسوز ،اجرای سیستم مدیریتی کارآمد ،رعایت اصول بهداشتی، برقراری نظم و انضباط ،بکارگیری از رنگهای آرامش بخش و شاد در تجهیز فضای داخلی خوابگاه و تجهیز آن با وسایل لوکس از شاخص های ممتاز بودن این خوابگاه است.

قوانین و مقررات

 

 

بی شک سکونت در خوابگاه یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین دوران زندگی هر فردی بخصوص دانشجویان ساکن اقامتگاه است آرامش این خانه مستلزم حسن همجواری رعایت حقوق دیگران و احترام به عقاید یکدیگر و رعایت نظم و قوانین و مقررات آن است لذا از همگان درخواست میگردد در رعایت قوانین کوشا باشند .

رعایت قوانین و عرف جاری نظام جمهوری اسلامی و همچنین قوانین و مقررات داخلی اقامتگاه به شرح ذیل الزامیست.

1-اولین ساعت خروج از اقامتگاه ساعت 6 صبح و آخرین ساعت ورود به اقامتگاه ساعت 22 شب می باشد.

درخصوص بی توجهی به ساعت ورود و خروج، در مرحله اول مدیریت اقامتگاه با ارائه تعهدنامه اقامتگر و صدور تذکر کتبی به اقامتگر با اخذ رسید کتبی و درج در پرونده؛ در صورت تکرار در مرحله دوم، مدیریت اقامتگاه با صدور اخطار کتبی به اقامتگر با اخذ رسیدگی کتبی و درج در پرونده و در مرحله سوم، قرارداد بصورت یک طرفه از سوی مدیریت اقامتگاه فسخ و اقامتگر موظف به ترک اقامتگاه می باشد. در این راستا در خصوص مسایل مالی وفق قرارداد مالی عمل خواهد شد.

2-مسئولیت اشیاء قیمتی از قبیل طلا، پول و ... به عهده خود اقامتگر بوده و اقامتگاه هیچ مسئولیتی در صورت مفقود شدن این اشیاء ندارد.

3-رعایت نظافت و به همراه داشتن وسایل ضروری مانند بالش، پتو، ملحفه، رو تختی و کلیه مایحتاج شخصی توسط اقامتگر الزامی است.

4-جهت رعایت بهداشت فردی، لباسهای خود را داخل کمد آویزان نمائید و از آویزان نمودن لباس و حوله و ..... به تخت ها جدا خودداری نمائید.

5-در نظافت و حفظ وسایل عمومی در طبقات، اتاق ها و سرویس های بهداشتی توجه فرمائید، در غیر اینصورت خسارت های ناشی از عدم توجه اقامتگر توسط مدیریت اقامتگاه محاسبه و از ودیعه کسر خواهد شد.

6-اقامتگر باید هر روز قبل از ترک اتاق، تخت خود را مرتب و ملحفه را روی آن کشیده و پتوی خود را مرتب کند.

7- در خصوص درگیری لفظی یا فیزیکی بین اقامتگرها، مدیریت اقامتگاه در مرحله اول، با ارائه تعهد نامه اقامتگر و صدور اخطار کتبی به اقامتگر با اخذ رسید کتبی و درج در پرونده و در صورت تکرار درگیری درمرحله دوم، مدیریت اقامتگاه با کسر 15 درصد ودیعه ضمن اخذ رسیدگی کتبی و درج در پرونده و در صورت عدم توجه هر یک از طرفین درگیر بدین امر، قرارداد طرفین درگیر فسخ توسط مدیریت اقامتگاه به صورت یک جانبه فسخ و افراد خاطی موظف به ترک اقامتگاه در همان زمان می باشند. درخصوص مسایل مالی وفق قرارداد مالی عمل خواهد شد.

8-طبق دستورات اداره اماکن تهران بزرگ، آوردن افراد مذکر حتی پدر، برادر، شوهر و ... به درب و داخل اقامتگاه اکیدا ممنوع می باشد.

9-ساعت خاموشی در اقامتگاه ساعت 23:30 می باشد.

10-جابجایی در اتاق ها بدون اطلاع سرپرستی ممنوع می باشد و اقامتگر حق داخل شدن به سایر اتاق ها را ندارد.

11-استفاده از هر نوع وسیله برقی و گازی شخصی (بخاری، کتری، هیتر برقی، اجاق گاز و هرگونه وسایل قابل اشتعال) در اقامتگاه اکیدا ممنوع است و در صورت مشاهده، وسیله مورد نظر توسط سرپرستی ضبط می گردد.

12-استعمال دخانیات، نگهداری و شرب مشروبات الکلی در محیط اقامتگاه اکیدا ممنوع میباشد و در صورت مشاهده این گونه تخلفات به اخراج اقامتگر متخلف و به فسخ قرارداد یکطرفه می انجامد. علاوه بر آن موضوع به مقامات صالح گزارش می گردد.

13-در صورتی که اقامتگر تمایل به اقامت در بیرون از اقامتگاه را برای یک یا چند شب داشته باشد، باید موضوع را از طریق پر کردن فرم مخصوص به سرپرستی اطلاع داده و در دفتر مخصوص با ذکر آدرس، نام و شماره تلفن مکان مورد تظر ثبت نماید.

14-به منظور رعایت حال ساکنین از صحبت با تلفن همراه با صدای بلند در طبقه و مشاعات خودداری نمائید.

15-در صورت بروز هر گونه مشکل یا اختلاف با هر یک از افراد مقیم مراتب را به مدیریت اقامتگاه اطلاع دهید، جهت رفع مشکل مدیر اقامتگاه اجازه جابجایی اقامتگر از تخت، اتاق و یا طبقه را دارد.

16-از شوخی های بی مورد و خطرناک با دوستان در محیط اقامتگاه جدا پرهیز نمائید.

17-داشتن مهمان حتی اقوام درجه یک در اتاق ممنوع است.

18-در صورت داشتن هرگونه تعمیرات ساختمانی مدیریت اقامتگاه مجاز به جابجایی اقامتگر از اتاق های آنها خواهد بود. همچنین در صورت وجود تعمیرات کلی ساختمان و هرگونه اتفاقات غیر مترقبه مانند ریزش سقف ساختمان، سمپاشی و .. مدیریت اقامتگاه میتواند اقامتگر را به اقامتگاه همکار منتقل نماید.

19-اقامتگر موظف به ترک اقامتگاه قبل از ساعت 14 در روز پایان قرارداد می باشد.

تبصره1- تخلیه اقامتگاه توسط اقامتگر منوط به تحویل کلیه وسایل و کلیدها و تحویل اصل فیش های پرداختی و اجاره بهاء از جانب اقامتگر می باشد.

تبصره2- در صورتی که تخلیه قبل از ساعت 14 همان روز انجام نگیرد، اقامتگر موظف به پرداخت مبلغ دو برابر روز شمار اجاره بهاء می باشد و اقامتگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسیونر ندارد.

تبصره3- ارائه رسید اقامتگر به مدیریت اقامتگاه در خصوص اتمام صورتحساب نسبت به تخلیه و ترک اقامتگاه.

20-اقامتگاه از تاریخ اول تا چهاردهم فروردین ماه هر سال تعطیل می باشد،

21-در موقع ثبت نام دقت نموده و امکان تغییر تخت بعد از ثبت نام بدون هماهنگی اقامتگاه وجود ندارد.

22-اقامتگر موظف به استفاده از کمد، لباس، جاکفشی، کابینت آشپزخانه مطابق تخت خود می باشد.

23- آویزان کردن لباس های خیس جهت خشک شدن فقط در رختشورخانه ممکن است. آویزان کردن لباس های خیس به تخت و صندلی و یا وسایل دیگر مجاز نیست.

24- حداکثر زمان گرفتن حمام نیم ساعت می باشد.

25- ورود به اقامتگاه و اتاق ها با کفش اکیداً ممنوع است.

26- رعایت پوشش مناسب در اقامتگاه الزامی است. تردد به صورت برهنه یا نیمه برهنه در اقامتگاه مجاز نمی باشد.

27- در صورتی که مقرره جدیدی به تصویب مراجع صالح برسد، پس ابلاغ مقرره جدید به اقامتگر، رعایت آن از سوی اقامتگر الزامی است.

خدمات
متن صفحه خدمات

امکانات

 • WIFI رایگان 
 • موقعیت دسترسی عالی یک دقیقه به مترو و BRT 
  • اتاق ها مجهز به کمد قفل دار برای هر نفر میباشد و جاکفشی قفل دار برای هر نفر.
 • تشک خوش خواب از بهترین استانداردهای موجود در بازار و تخت خواب های فانتزی ،رنگ آمیزی و دکوراسیون اتاق ها از رنگهای شاد و ملایم جهت آرامش بخشی و ایجاد فضای شاد در محیط که اقامتگاه لوکس مدائن را متمایز میکند  قالیچه از رنگهای شاد و  مدرن میباشد.
 •  
   
   
 • سالن غذا خوری مجهز به میز و صندلی های شیشه ای و فلزی و آشپزخانه مرکزی مجهز به گاز و هود صنعتی میباشد که به جهت جلوگیری از ایجاد مزاحمت حاصل از بو و سرو صدای آشپزی  بوی سرخ کردنی و سوخته غذا برای سایر ساکنین طبقات به صورت تفکیک شده میباشد.مایکروفر در آشپزخانه هر واحد جهت گرم کردن غذا میباشد.
 •    
 • سالن مطالعه مجهز به میز و صندلی های استاندارد و نور پردازی عالی به صورت 24ساعته قابل استفاده میباشد و شامل زمان خاموشی نیست.رعایت سکوت مطلق در این مکان الزامیست.
 • لابی مبله ،مجهز به مبلمان راحتی وLCD تلویزیون 40اینچ و گیرنده دیجیتال 22کاناله ،

 

مبل راحتی در واحد ها با رنگ آمیزی شاد  و تزیینات زیبا که حس خانه را به اقامتگر القا میکند از خصوصیات برجسته این خوابگاه میباشد.

پذیرش به صورت ۲۴ ساعته ساکن در اقامتگاه(خوابگاه)حضور دارد تا کادر مجرب دلسوز متعهد و با تجربه به امور اقامتگرها رسیدگی کنند.

 • اقامتگاه(خوابگاه)مجهز به دوربین های مدار بسته میباشد ، دور تا دور و داخل اقامتگاه در فضاهای مختلف جهت امنیت بیشتر خوابگاه به صورت تمام وقت کنترل میگردد همچنین تمام ورود و خروج های اقامتگاه توسط اماکن تهران بزرگ برای ایجاد آرامش و امنیت  بیشتر اقامتگرها کنترل میگردد.

پیرایش خوابگاه مجهز به اتو بخار و سشوار میباشد.

نمازخانه و محل عبادت مجزا 

رختشویی خانه مجهز به ماشین لباسشویی و بند رختی های مختلف و تشت 

سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام مجزا در هر واحد ،مایع دستشویی به صورت هفتگی شارژ میگردد

   
   

 

کامپیوتر رومیزی برای استفاده دانشجویان و اقامتگرها،اینترنت وای فای رایگان 

تصاویر
متن صفحه تصاویر
 • - اتاق های خوابگاه  مجهز به کمد قفل دار برای هر نفر و جاکفشی قفل دار برای هر نفر می باشد.
 • - تشک خوش خواب از بهترین استانداردهای موجود در بازار و تخت خواب های فانتزی ،رنگ آمیزی و دکوراسیون اتاق ها از رنگهای شاد و ملایم جهت آرامش بخشی و ایجاد فضای شاد در محیط که اقامتگاه لوکس مدائن را متمایز میکند نشیمن هر واحد مجهز به کاناپه راحتی و قالیچه و تابلو از رنگهای شاد و راحتی و مدرن میباشد که حس خانه را به اقامتگر القا میکند .
 • - سالن غذا خوری مجهز به میز و صندلی های شیشه ای و فلزی و آشپزخانه مرکزی مجهز به گاز و هود صنعتی میباشد که به جهت جلوگیری از ایجاد مزاحمت حاصل از بو و سرو صدای آشپزی و احتمالا بوی سرخ کردنی و سوخته حاصل از غذا برای سایر ساکنین طبقات به صورت تفکیک شده در طبقه همکف قرار دارد.
 • - سالن مطالعه مجهز به میز و صندلی های استاندارد و نور پردازی عالی به صورت 24ساعته قابل استفاده میباشد و شامل زمان خاموشی نیست.
 • - لابی مبله ،مجهز به مبلمان راحتی وLCD تلویزیون 40اینچ و گیرنده دیجیتال 22کاناله

 

  پیرایش : مجهز به اتو بخار و سشوار  
     
     
  سالن مطالعه نمازخانه
کابینت و روشویی مجزا سرویس بهداشتی ایرانی حمام
جاکفشی رخشویی خانه نشیمن مبله
   
مجهز به سیستم کامپیوتر
تماس
متن صفحه تماس

آدرس  : بزرگراه رسالت به سمت شرق ، بعد از خیابان آیت ، خیابان مدائن ، پلاک 426

 

تلفن : 02177494730

 

همراه : 09124070622

 

ایمیل : info@khabgahemadaen.com

کانال تلگرام

 

کانال اینستاگرام